Біатлон: українки зупинилися за крок до медалей в індивідуальній гонці в Рупольдингу

Одразу дві українські біатлоністки претендували на медалі в індивідуальній гонці на п’ятому етапі Кубка світу в німецькому Рупольдингу, але в підсумку Юлія Джима фінішувала четвертою, а Валя Семеренко – п’ятою. Обидві українки продемонстрували абсолютно точну стрільбу.

Джима довго залишалася третьою в проміжному протоколі, але авторкою гучної сенсації стала канадка Розанна Кроуфорд, яка також закрила всі 20 мішеней і була швидшою на дистанції.

Перемогла в класичній гонці італійка Доротея Вірер, а другою стала фінка Кайса Макаряйнен, якій зробити це не завадив навіть один промах.

У заліковій зоні фінішували ще двоє українок: Анастасія Меркушина стала 19-ю, а Ірина Варвинець – 22-ю. Ці спортсменки припустилися по два промахи.

Змагання в Рупольдингу продовжаться 12 січня чоловічою естафетою. У суботу відбудеться жіноча естафета, в неділю програму п’ятого етапу Кубка світу завершать гонки з масовим стартом.